Počet položek: 0 0,00 CZK

Novinky

Nákupní poukazy v prodeji!

The Wild One

The Wild One

The Wild One je kultovní film z roku 1953, který byl jedním z prvních filmů amerického herce Marlona Branda. Lze konstatovat, že tento film Marlona Branda proslavil. Současně byl obrovskou reklamou pro džíny Levi's. Tato reklama dostala jméno slavného herce do značky nejproslulejších džín už tak proslulého Leviho Strausse. V ČR byl film uveden pod názvem Divoch.

Triko s potiskem

"Na tričku nosím duhový nápis..." zpíval v osmdesátých létech minulého století Jožo Ráž.

Polokošile, polotriko?

Je polotriko napůl triko nebo napůl košile? Možná vás někdy napadla podobná otázka. Mě taky. Pokusil jsem se jí přijít na kloub.

Nač ta malá kapsa?

Možná jste již někdy přemýšleli, k čemu slouží drobná kapsa na pravém boku džín. Odpověď je docela jednoduchá, ale autor příspěvku se rozhodl najít ji vylučovacím způsobem.

Střihy džín

Skinny, slim, bootcut, straight... Co znamenají tato slova u džínů? Jak se v nich vyznat. Jak si vybrat ten správný střih? Na naprostého laika mohou zmiňované pojmy působit nepřehledně. Jednotliví výrobci džín navíc někdy používají svoje vlastní variace. Na druhou stranu je vhodné před nákupem zvážit nejen správnou velikost džín, ale i vhodný střih. V našich článcích postupně upozorníme na základní členění střihů, odlišnosti u jednotlivých výrobců a také aktuální trendy a novinky.

The Big Three

Džíny dnes vyrábí nepřeberné množství společností. Stejně různorodá je také jejich kvalita a také tradice, která má pro některé zákazníky svůj význam. V našem eshopu naleznete především zboží od čtyř tradičních světových výrobců džín, kteří, co se tradice týče, nemají ve světě konkurenci. Podívejme se v nadsázce na tři z nich, kteří v USA tvoří tzv "velkou džínovou trojku":

Od hlavy až k patě

V našem e-shopu je možné najít vše od pokrývky hlavy, přes džíny až po obuv. Protože nabízíme zboží světově proslulých značek, které se orientují na podobný styl, je možné jednotlivé kusy skvěle kombinovat. Podívejme se dnes na jeden takový případ.