Přihlásit se
Zaregistrovat se
Počet položek: 0
0,00 CZK
DOMŮ
ZNAČKY
LEVI'S®
LEE
WRANGLER
MUSTANG
CONVERSE
STYX
SLEVY A AKCE
VELIKOSTI A STŘIHY
TABULKA VELIKOSTÍ
STŘIHY
KAMENNÉ PRODEJNY
OC EUROPARK ŠTĚRBOHOLY
VŠE O NÁKUPU
Obchodní podmínky
DOPRAVA A PLATBA
REKLAMAČNÍ ŘÁD
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
KONTAKTY
Home
Džíny dámské
Džíny dámské - Levi´s®
O kategorii výše
Dámské džíny Skinny
Vyhledat:
Vyberte velikost:
--
M
S
XS
25-31
25-32
26-28
26-30
26-31
26-32
26-33
27-27
27-28
27-30
27-31
27-32
27-33
27-34
28-28
28-29
28-30
28-31
28-32
28-33
28-34
28-35
29-27
29-28
29-29
29-30
29-31
29-32
29-33
29-34
29-35
30-28
30-29
30-30
30-31
30-32
30-33
30-34
30-35
31-30
31-31
31-32
31-33
31-34
32-30
32-31
32-32
33-31
33-32
33-33
33-34
34-31
34-32
34-33
36-33
44-32
Sortiment:
Vyberte
Kalhoty
Džíny
Barva:
Vyberte
Černá
Modrá
Šedá
Svetlá modrá
Tmavá modrá
Tmavě modrá
Název barvy:
Vyberte
AIRBLUE
Authentic Blue
BESTOWED UPON
BLACK
Black Galaxy
Black Sails Warm
Blue Swell
BLUE WAVE DARK
Blue Wave Light
Blue Wave Mid
BLUE WAVE RINSE
Blueblack
Bogota
CLASSIC INDIGO
Clear Way
DARK MEMORY
DARK ULRICH
Easy Days Barrel
Eternal Indigo Drk Tint
FAIR COOL
FOGGY VIEWS
Good Grades Tencel
Heavy Check
In Love With You
INDIGO RUSH
INK POOL
JAZZ POP
Medium Indigo Worn In
Midnight Gaze
MODERN MID
Night Is Black
NO FOUL
ONE WASH
PEARL
RAIN FALLS
Rio Tempo
Stonewashed Black
TAKE THE HINT
Tough Cookie
True Blue Rinse
True Grit
Way Way Back
Wish Me Luck
Chelsea Carbon Glow 2024
Barva denimu:
Vyberte
BLACK
Černá
DENIM BLACK
Medium Indigo
Modrá
Šedá
Tmavá modrá
Tmavě modrá
Střih:
Vyberte
Barrel
Bootcut
Comfort Fit
Loose
Regular
Regular Straight
Relaxed
Skinny
Slim
Standard/Regular
Straight
Straight Fit
Pozice sedu:
Vyberte
Nižší
střední
Vyšší
Zapínání:
Vyberte
Knoflík
Zip
Materiál:
Vyberte
74% Bavlna 24% Polyester 2% Elastan
85% bavlna, 9% elastomultiester, 6% elastan
93% bavlna, 5% elastomultiester, 2% elastan
93% Bavlna, 6% Elastomultiester, 1% Elastan
98% bavlna, 2% elastan
99% Bavlna, 1% Elastan
99/ Bavlna, 1% Elastan
100 % Bavlna
100% Bavlna
5% BAVLNA 7% LYOCELL 6% ELAMUL. 2% ELASTAN
51% BAVLNA /37% LYCL/7% POLY/3% ELAMUL/2% ELAS
55% Bavlna 45% Lyocell
60% BAVLNA/23% VISC/16% POLY/1% ELAST
61% BAVLNA 34% VISCOSA 3% ELASTOMULTIESTER 2% ELASTAN
62% Bavlna, 28% Viskoza, 8% Polyester, 2% Elastan
62%Bavlna 28%Viskoza 8% Polyester2% Elastan
65% Bavlna 17% Polyester, 16% Viskóza, 2% Elastan
67% BAVLNA 32% LYOC. 1% ELASTAN
67% Bavlna 32% Lyocell 1% Elastan
67% Cotton, 28% Viscosa, 8% Polyester, 2% Elastan
68% Bavlna 32% Lyocell
69% Bavlna 31% Lyocell
70 % Tencel™ Lyocell, 20 % Bavlna, 8 % Polyester, 2 %
70% Lyocel/18% Polyester/10% Bavlna/2% Elastan
70% lyocell, 20% bavlna,8% polyester,2% elastan
70% TENCEL™ Lyocell18% polyester10% bavlna2% elastane
70%bavlna 28%polyester 2% elastan
73% Bavlna/26% Polyester/1% Elastan
74% BAVLNA12% ELAMUL10% POLY 4% ELAS
74,2% bavlna, 25,8% elastomultiester
80% Bavlna 18% Polyester 2% Elastan
80% Bavlna, 19% Polyester, 1% Elastan
80% Bavlna/19% Polyester/1% Elastan
81% Bavlna 8% Polyester 8% Lyocell 3% Elastan
81% BAVLNA 17% POLYESTER 2% ELASTAN
81% Bavlna 18% Polyester 1% Elastan
83% bavlna, 15% polyester, 2% elastan
84% Bavlna 14% Polyester 2% Elastan
84% BAVLNA 14% POLYESTER 2% ELASTAN
85% BAVLNA 7% LYCL/6% ELAMUL/2% ELAS
85% Bavlna ,7% Tencel ,6% Elastomultiester ,2% LYCRA®
85% Bavlna 13% Polyester 2% Elastan
85% Bavlna 14% Polyester 1% Elastan
85% Bavlna 15% Len
85% BAVLNA 7% LYOCEL 6% ELAMUL. 2% ELASTAN
85% Bavlna 7% Lyocell 6% Elamul. 2% Elastan
85% Bavlna 7% Lyocell 6% Elastomultiester
85% bavlna, 7% lyocell (Tencel®), 6% elastomultiester, 2% elastan
85% BAVLNA7% LYOCELL6% ELAMUL2% ELAS
85% CTN/7% LYCL/6% ELAMUL/2% ELAS
85%Bavlna 7% Lyocell 6% Elastomul. 2% Elastan
89% Bavlna, 8% Polyester, 3% Elastan
89% bavlna, 9% elastomultiester T400, 2% elastan
99% Bavlna1% Elastan
Nohavice:
Vyberte
Rovné
Široké
Úzké
Zúžené
Značka:
Vyberte značku
Lee
Levi's®
Levi´s®
Mustang
Wrangler
Řadit podle:
Výchozí pořadí
Názvu vzestupně
Názvu sestupně
Ceny vzestupně
Ceny sestupně
od nejstarší
od nejnovější
Název barvy Vzestupně
Název barvy sestupně
Styl Vzestupně
Styl sestupně
Pro Vzestupně
Pro sestupně
Sortiment Vzestupně
Sortiment sestupně
Barva Vzestupně
Barva sestupně
Položek na stranu:
60
120
180
2000
Zobrazení:
Dámské kalhoty Levi´s® 721 HIGH RISE SKINNY CLEAR WAY
Dámské kalhoty Levi´s® 721 HIGH RISE SKINNY CLEAR WAY
Kód: 18882-0598
Varianty
Cena bez DPH od:
2 395,90
CZK
Cena s DPH od
2 899,00
CZK
Nahoru
|
Tisk stranky
Zavřít
Džíny dámské
Džíny pánské
Trika
Košile
Mikiny
Svetry
Bundy a kabáty
Vesty
Obuv
Kraťasy
Šaty
Sukně
Opasky
Módní doplňky
Dárkové poukazy
DOMŮ
ZNAČKY
LEVI'S®
LEE
WRANGLER
MUSTANG
CONVERSE
STYX
SLEVY A AKCE
VELIKOSTI A STŘIHY
TABULKA VELIKOSTÍ
STŘIHY
KAMENNÉ PRODEJNY
OC EUROPARK ŠTĚRBOHOLY
VŠE O NÁKUPU
Obchodní podmínky
DOPRAVA A PLATBA
REKLAMAČNÍ ŘÁD
VĚRNOSTNÍ PROGRAM
KONTAKTY