Počet položek: 0 0,00 CZK

Zpracování osobních údajů

Zpracování osobních údajů

Udělujete tímto souhlas společnosti ANTRA JEANS s.r.o., se sídlem Petržílova 3300/9, Praha 4 - Modřany, IČ: 26711982, zapsané ve veřejném rejstříku vedeném u Městského soudu v Praze, spisová značka C 88958 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen „zákon o ochraně osobních údajů“) zpracovávala tyto osobní údaje:

-        jméno a příjmení

-        název společnosti

-        e-mail

-        telefonní číslo

-        adresa

-        číslo bankovního účtu

 -       IP adresa

Jméno, příjmení, název společnosti, telefonní číslo a e-mail je nutné je zpracovat za účelem uzavření smlouvy, zasílání upozornění a oznámení týkajících se obchodního případu a pro zasílání marketingových oznámení správce. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 3let.

Osobní údaje budou zpracovány strojově /automatizovaně/ prostřednictvím počítačů a počítačových programů, v písemné podobě.

S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na adresu info@jeans.cz

  1. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem, osobní údaje však pro Správce mohou zpracovávat i tito zpracovatelé:
  2. Poskytovatel softwaru 
  3. Případně další poskytovatelé zpracovatelských softwarů, služeb a aplikací, které však v současné době společnost nevyužívá.

  

  1. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

-          vzít souhlas kdykoliv zpět,

-          požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,

-          požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,

-          vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,

-          požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,

-          v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.